Bylinné likéry z českých likérek!
Bylinný likér může být skvělým a neotřelým dárkem. Nejde totiž „jen“ o alkohol, ale hlavně o to, že se zajímáte o zdraví obdarovaného. Bylinným likérem neurazíte, naopak – tyto likéry se vyznačují tím, že dovedou svému majiteli odpomoci od žaludečních obtíží. Štamprličku po obědě na dobré trávení nebo „šláftruňk“ na dobré spaní. Což dobře znali naši prapředci a nepotřebovali žádné léky na žaludek, natož léky na spaní!
Tyto likéry již od nepaměti slouží i při problému zvaném nechutenství, kdy podporují chuť k jídlu. Stejně tak léčí řadu nepříjemných neduhů, jako jsou žaludeční obtíže. Léčivé účinky od pradávna znaly i lékárníci a babky kořenářky, protože věděly, které bylinky k čemu slouží a věděly tak, proč likér působí právě na tyto obtíže. Dnes můžete i v lékárnách zakoupit například železité víno, které zlepšuje činnost červených krvinek. Bylinný likér sice v lékárně nekoupíte, ač vám může pomoci, ale v pohodě na něho natrefíte na českém webovém portálu, který se zabývá výrobou těchto výtečných léčivých pomocníků.
Ochutnejte bez obav báječné výrobky českých likérek, jejichž konečné produkty vycházejí z z historických tajných receptů.
P o d ě b r a d s k á s a m i č k a není název některé z manželek z města Poděbrady, nýbrž se jedná o třiceti pěti procentní bylinný hořkosladký likér libé vůně, jehož výroba byla inspirována recepturou hraběte Hohenlohe! Delikátně vyvážený apetit směsi jalovce, kmínu, zeměžluče, pelyňku a dalších třiceti osmi bylin!! dává poznat, že se skutečně jedná o léčivou libůstku, kterou musíte užívat po lžičkách. Někteří milovníci hořkosladkých likérů ho srovnávají se známým Jägermeisterem, ale na rozdíl od něho, je tento z Čech a dokáže s ním držet krok! I když – v lecčems ho překová, hlavně tím, že má rafinovanější chuť, která si dokáže pohrát s téměř čtyřicítkou chutí různých bylin …